Meie meeskonna hasartmänguekspert analüüsib kõiki populaarseid ja mitte ainult kasiinosid. Tänu meie arvustustele saavad kasutajad valida mängimiseks parima kasiino. Lõppude lõpuks toome oma ülevaadetes välja nende peamised eelised ja puudused.

Meie kasiinogrupi spetsialistid täiustavad oma tööd iga päev. Ja iga kord leiate meie saidilt aina rohkem kvaliteetset tööd. Samuti ärge unustage, et meie spetsialistid testivad iga päev isiklikult erinevaid kasiinosid. Seetõttu anname teile ainult tõest teavet.

Tutvuge meie meeskonnaga

Meie meeskonda kuuluvad ainult parimad eksperdid, kes teavad online kasiinost kõike. Tänu sellele saame pakkuda oma kasutajatele ainult kõige tõesemat ja väärtuslikumat sisu. Meie meeskonnas on juhtivaid rolle mitu inimest. Nad püüavad saada iga päev parimaks ja on saavutanud kõrgeid tulemusi. Need spetsialistid on järgmised:

Kasiino autor John Miller

John Miller

John Miller Davis on meie meeskonna üks parimaid veebikasiinode analüütikuid. Ta on 24-aastane ja armastab intellektuaalseid puslemänge. Märkimist väärib ka tema armastus erinevate filmide ja maitsvate toitude vastu. See töötaja kontrollib ja analüüsib iga päev palju teavet. Tänu sellele saate alati värsket sisu saada.

Jade Cannon

Jade Cannon Rogers on online-kasiinode vanemanalüütik. 30ndates eluaastates on ta usaldusväärne online-kasiinoekspert. Seetõttu on tema analüüsid erinevate kasiinode kohta väga kvaliteetsed. Jade on väga töökas ja lõbus. Märkimist väärib ka tema eriline armastus kokkamise vastu.

Kasiino autor Jade Cannon
Kasiino autor Ashley Casey

Ashley Casey

Ashley Casey Hall on meie meeskonna haldusassistent. Ta on 27-aastane ja heas vormis. Keskmise sissetulekuga peres üles kasvanud Ashley otsustas õppida ettevõtlust, kuid ei lõpetanud seda kursust kunagi. Kuid pärast seda on Ashley saanud väga heaks online-kasiinode analüütika. Ja tänaseks läheb ta aina paremaks.

Tänu sellele online-hasartmängude kogukonnale on meie meeskond saavutanud uskumatut edu. Samuti väärib märkimist, et igaüks meist areneb iga päevaga. Ja vastavalt sellele läheb ka sisu paremaks.

Meie toimetaja

Meie online kasiino meeskond poleks ilma toimetajata nii kaugele jõudnud. Meie meeskonna toimetaja on Ashley Casey Hall. Ja tänu tema tööle saame pakkuda oma kasutajatele ainult kõrgeima kvaliteediga artikleid. Lõppude lõpuks kontrollib meie toimetaja kogu sissetulevat kasiinoinfot väga usinalt ja vastutustundlikult.

Lisaks kogu sissetuleva teabe filtreerimisele redigeerib meie toimetaja seda ka kvalitatiivselt. Tänu sellele saame pakkuda vaid olulist ja huvitavat teavet erinevate populaarsete kasiinode kohta. Seega saab iga kasutaja valida endale sobivaima kasiino. Sinu mäng on palju põnevam ja tulusam kui teistes kasiinodes.

Meie missioon

Meie missioon on pakkuda kasutajatele ainult olulist veebikasiinode teavet. Meie ülevaated ja analüüsid annavad kasutajatele vaid populaarsete kasiinode peamised eelised ja puudused. Tasub teile öelda, milliseid tegureid me kasutajate valimisel arvestame. Need tegurid on järgmised:

Arvestame ka paljude teiste teguritega, näiteks mugavate sisse- ja väljamakseviiside olemasolu. Kuid me loetlesime teile ainult peamised. Selles seisnebki meie missioon. Samuti ärge unustage, et pakume kasutajatele kasiino kohta huvitavat teavet.

Meie väärtused

Igal ettevõttel on oma väärtused. Ja meie meeskond ei ole sellest reeglist vabastatud. Meie veebikasiinode autorid peavad vastutustundlikult kinni kõigist meie väärtustest. Meie meeskonna väärtused on üsna lihtsad. Kuid see nõuab siiski töötajatelt suurt pühendumust ja vastutust. Meie meeskonna väärtused on järgmised:

  • meeskonnatöö. See tegur on üks meie tähtsamaid väärtusi. Lõppude lõpuks oleme ainult meeskonnatööga suutnud saavutada suurepäraseid tulemusi;
  • iga spetsialisti isiklik vastutus. Pole lihtne saavutada märkimisväärseid tulemusi, kui te ei suhtu oma töösse vastutustundlikult. Seetõttu pole vähem kriitiline väärtus iga töötaja isiklik vastutus;
  • ausus. See tegur on hasartmänguäri puhul oluline. Me ei vääna teavet ega eksita ning jagame ainult asjakohaseid ja usaldusväärseid andmeid, mis on võetud eranditult avatud ja seaduslikest allikatest.

Need on väärtused, mis teevad meie meeskonna väga tugevaks.

Võta meiega ühendust

Online-kasiino kogukond – üks parimaid viise kihlveo ja hasartmängude kohta lisateabe saamiseks ning teistelt osalejatelt ja tugimeeskonnalt oma küsimustele vastuseid saamiseks.

Sait sisaldab veebivestluse vormi, nii et saate operaatoriga vestelda igal ajal päeval või öösel. Lisaks on saadaval järgmised tagasiside valikud:

  • 24-tunnine vihjeliin – tasuta kõigile USA abonentidele;
  • grupid populaarsetes sotsiaalvõrgustikes Twitter ja Facebook;
  • sõnumitoojad Telegram, Skype, WhatsApp;
  • saatke meile e-kiri.

Töötame 24/7 režiimis, et olla alati ühenduses ning pakkuda teile väärtuslikku ja ajakohast sisu. Võtke meiega ühendust, kui teil on hasartmängutööstusega seotud küsimusi.