Internetikasiinodes on üle maailma väga palju erinevaid hasartmänge. Üks populaarsemaid on online rulett. Sellel on mitut tüüpi, nii et kasutajatel võib nende iseseisvaks õppimiseks kuluda palju aega. Kuid tasub kinni pidada erinevat tüüpi online ruletist. Sel eesmärgil on Internetis palju arvustusi kõigi Interneti-rulettide kohta. Tänu nendele arvustustele saavad kasutajad kiiresti aru saada ja valida parima. Soovitame uurida ainult populaarsete ja sõltumatute saitide arvustusi.

Online rulett

Kuidas ruletti mängida

Internetis ruleti mängimise reeglid on üsna lihtsad. Kuid mängijad hindavad seda väga mitte ainult lihtsate reeglite pärast. Aga ka sellepärast, et sellel on selged reeglid. Ruletimängu olemus seisneb selles, et ainulaadne trumm pöörleb väikest palli. On veel üks väli, kus on kõik samad lahtrid, mis trumlis. Ja mängijad peavad ära arvama ja panustama numbrite kategooriale, kuid nende arvates pall peatub. Mängijad saavad panustada järgmistele numbrikategooriatele:

  • üks, kaks või neli numbrit;
  • paaris- või paaritu arv;
  • punane või must;
  • null;
  • numbririba või veerg.

Iga kasutaja saab panustada rohkem kui ühele numbrikategooriale. Enamiku ruletitüüpide puhul pole panuste arvul piiranguid. Kuid kas on kasulik teha palju panuseid korraga, otsustavad kasutajad.

Üks ruletimängu voor ei kesta rohkem kui kolm või viis minutit. Seetõttu võib igaüks kiiresti võita hea summa raha. Vastutasuks praktiliselt mitte midagi. Samuti väärib märkimist, et ruletimängus raha asemel spetsiaalsete žetoonide kasutamine. Kuid neid saab siis vahetada pärisraha vastu.

Väljamaksed ruletis

RTP, koefitsiendid ja väljamaksed ruletis

Internetikasiino ruletis on koefitsiendid üsna kõrged. Seetõttu võib iga kasutaja võita hea summa pärisraha. Kuid tasub meeles pidada, et ruleti koefitsiendid sõltuvad numbrite kategooriast, millele panustate. Lõppude lõpuks, mida väiksem on võimalus, et pall peatub teie numbrikategooria juures, seda suurem on koefitsient.

Seetõttu annab see mäng suurepärase võimaluse pärisraha teenida. Vastasel juhul võite oma raha kaotada. Samuti teevad mõned kogenud mängijad mängu kasumlikkuse suurendamiseks alati väikese panuse nulli peale. Lõppude lõpuks, kuigi võimalused selle panuse võitmiseks on väikesed, on need siiski olemas.

Parimad online ruleti boonuspakkumised Eesti

Mängijad saavad Eesti mängi ruletti parimates kasiinodes saada erinevaid boonuspakkumisi. Kuid kõige tulusamad on ainult parimas online ruleti kasiinos. Selliste boonuspakkumistega võivad mängijad saada palju väärtuslikku kasu. Näiteks mõnes boonuspakkumises saavad kasutajad võimaluse teha tasuta rulett panuseid. Ja seda tehes on kõigil võimalik võita päris raha. Samuti võib mõnel boonusel olla riskivaba päeva funktsioon.

Kui mängija kaotab, saab ta kogu panuse tagasi saada. Need boonused on kasulikud igat tüüpi mängijatele. Lõppude lõpuks võimaldavad need teil mängu nautida, ilma et peaksite oma saldol oleva raha pärast muretsema. Internetiruletis on ka teist tüüpi boonuseid.

Kuid oleme teile loetlenud neist kõige populaarsemad. Lõppude lõpuks on need boonused teiste seas kõige kasulikumad. Kuid on ka selliseid, mille kaudu saavad kasutajad võidetud rahasummat mitu korda suurendada. Ja eemaldage need endale sobival viisil.

Ruleti erinevad tüübid

Interneti-ruletti on mitut tüüpi. Kuid enamikul juhtudel ei erine nende reeglid ruleti klassikalisest versioonist. Kuid vaatamata sellele on erinevat tüüpi ruletis erinevaid modifikatsioone. Need muudatused võivad muuta mängu nii juurdepääsetavamaks kui ka keerulisemaks. Kõige populaarsemad ruletitüübid online kasiinodes on järgmised:

  • Klassikaline rulett;
  • Euroopa rulett;
  • Prantsuse rulett;
  • Ameerika rulett.

Samuti tasub meeles pidada, et veebikasiinodes ei leidu mitte igat tüüpi parimaid online ruletikasiinosid. Lõppude lõpuks, kui mõned neist sobivad rohkem kasiinos mängimiseks, on teist tüüpi mugavam mängida pere või sõpradega.

Üks neist on prantsuse live rulett. Selle reeglid ei erine klassikalise ruleti omast. Kuid mängijad ei kaota kogu määratud summat, vaid ainult poole, kui nad kaotavad. See on suurepärane rulett kasiinod eestis mängimise õppimiseks. Samuti kasutatakse erinevates rulettides erinevaid žetoone ja nende nimiväärtusi.

Ruleti tüübid

KKK

Varem või hiljem on Interneti-ruleti mängijatel mitmesuguseid küsimusi. Oleme valinud neist kõige populaarsemad ja sageli küsitud. Tänu meie vastustele nendele küsimustele saavad kasutajad kiiresti mängima hakata. Ja ta ei pea ühendust võtma mängija tugiteenusega.

Kui palju pärisraha saan online ruletis võita?

Iga ruletimängija võit sõltub peamiselt temast endast. Esiteks, mida suurem on teie panus, seda suurem on teie võit.

Kas online-ruletti mängimine on ohutu?
Milline on parim ruletimäng?