Vingeim online blackjack'i juhis on üks populaarsemaid kaardimänge. Blackjacki võib leida igast online kasiino mängude raamatukogust. Õpi Blackjacki mängima variatsioonid on saadaval mängusaitidel. Meie eksperdid aitavad teil mängureegleid ja -strateegiaid õppida. Soovitame alati kasutada blackjacki põhistrateegiat, olenemata sellest, millise panuse tegite. See materjal aitab kogenud mängijaid.

Blackjacki näpunäited

Blackjacki reeglid

Kaardimängu blackjacki väljamaksete reeglid on piisavalt lihtsad. Isegi mängija, kes pole kunagi blackjacki vastu huvi tundnud, saab neist aru. Kasutaja peab võitma diileri ja saama maksimaalse arvu punkte, nimelt 21.

Kasutajatel soovitatakse kasutada tõeliste professionaalide blackjacki näpunäiteid. Just sellised on meie eksperdid. Nad on koostanud üksikasjalikud juhised blackjacki reeglite kohta, et teil oleks lihtsam aru saada

  1. Mäng algab panustega. "Kasti" peal teevad mängijad panuseid. Iga tabel määrab minimaalse ja maksimaalse panuse. Panuse tegemiseks klõpsake soovitud nimiväärtusega kiibil.
  2. Diiler jagab kaks kaarti näoga ülespoole mängijatele ja ühe endale.
  3. Mängija peab diilerit võitma. Seetõttu peab ta koguma rohkem punkte kui diiler. Samal ajal ei tohi punktide arv ületada 21. Rohkemate punktide saamiseks võib mängija võtta rohkem kaarte. Lõppude lõpuks annavad mängijad edasi, diiler lõpetab tehingu ja ta võib võtta kaardi, aga ei pruugi.

Diiler teeb oma tööd vastavalt reeglitele, olenevalt kaardimängu tüübist. Seetõttu peavad kasutajad tutvuma mängureeglitega, mida nad tahavad mängida. Oma võiduvõimaluste suurendamiseks peaksite järgima blackjacki strateegiat. Lõppude lõpuks määrab see, kas võite võita või mitte.

Kui soovite mängi live blackjacki, peaksite suutma määrata kaartide väärtuse. Mängu klassikalise vormi valimisel peaksite teadma, et blackjackis kasutatakse 52 kaarti. Igal neist on konkreetne punktide väärtus vahemikus 2 kuni 10. Altpoolt saate teada kasutatud kaartide punktide kohta:

  • Kaardid kuninga, tungraua, kuninganna ja kümnega on väärt 10 punkti;
  • Kui valite, võib äss olla väärt 1 või 11 punkti;
  • Ülejäänud kaartide väärtus on võrdne nende väärtusega, nt kaheksa on väärt 8 punkti ja seitse seitse punkti.

Blackjackis võitmiseks peate koguma rohkem punkte kui diiler, kuid mitte rohkem kui 21 punkti. Või pange diiler koguma rohkem kui 21 punkti. Kui mängija ja diiler koguvad sama arvu punkte, tunnistage viik. Sel juhul saab kasutaja oma panuse tagasi.

Juhtub ka seda, et keegi ei suutnud koguda vajalikku arvu punkte. Sel juhul võidab see, kellel õnnestus koguda maksimaalne arv punkte.

Blackjacki strateegiad

Parimad strateegiad blackjackis võitmiseks

Paljud kasutajad ei mängi blackjacki selleks, et mõnusalt aega veeta. Mängijad valivad selle kaardimängu, kuna see võimaldab neil teenida ümmarguse rahasumma. Allpool saate lugeda kogenud mängijate ja kvalifitseeritud spetsialistide parimaid blackjacki näpunäiteid:

  • Püüdke mitte pöörata tähelepanu oma vastaste tegevusele. Pikas perspektiivis ei mõjuta teiste mängijate otsused sinu võiduvõimalust;
  • Valige paindlike reeglitega mängud. Kasutajatel soovitatakse valida blackjacki lauad koefitsiendiga 3 kuni 2. Ignoreeri mänge, mille väljamaksed on 6 kuni 5. Samuti mängige blackjacki mänge, kus on lubatud kahekordistada. Samuti on soovitatav valida väikese arvu kaardipakkidega mänge. Nii on teil suurem võimalus rahaliste preemiate saamiseks;
  • Uurige mõningaid näpunäiteid blackjacki mängimiseks. See kaardimäng nõuab mängijatelt tähelepanelikkust ja strateegiate tundmist. Paljud strateegiad võimaldavad teil minimeerida oma kasiinoeelise kõigest 1%ni. Seetõttu ei tohiks te blackjacki mängida, teadmata isegi peamist strateegiat.

Ülaltoodud strateegiad võimaldavad mängijal end blackjackis enesekindlamalt tunda. Lisaks saavad kasutajad tänu neile suurendada oma võiduvõimalusi.

KKK-d

Kaardimängu blackjack on lihtne mõista. See võib tekitada mängijates küsimusi. Oleme kõik küsimused oma meilidesse kogunud. Siit leiate vastuse oma küsimusele.

Kas ma saan online kasiinos blackjacki mängida tasuta?

Paljud online kasiinod võimaldavad kasutajatel proovida õnne blackjackis esmalt harjutusversioonis, et arendada oma õnnestrateegiat. Seejärel saate seda pärisrahaga põhimängus rakendada.

Kust leida parimaid blackjacki strateegiaid online kasiinodes mängimiseks?
Kas ma saan blackjackis pärisraha võita?