TonyBet on olnud populaarne spordiennustuste sait alates 2000. aastate algusest, kuid sait on pärast seda, kui Betsson selle 2016. aastal selle omandas, läbi teinud mitmeid muudatusi. Nii et kui te pole mõnda aega TonyBetit külastanud või olete sellel saidil täiesti uus, peate teadma, mida oodata.

See on koht, kus me tuleme sisse. Selles TonyBeti ülevaates selgitame kõike, mida peate saidi kohta teadma. Alustuseks pakume saidi lühiajaloo, et saaksite aru, miks see on aastate jooksul nii palju muudatusi teinud. Seejärel selgitame kõike, mida spordiennustus ja kasiino pakub. Ülejäänud meie ülevaade hõlmab boonuseid, pangameetodeid ja mobiilihasartmängude võimalusi.

Soovime, et teil oleks TonyBeti saidist täielik ülevaade, et saaksite otsustada, kas see on teie jaoks õige sait. Seetõttu lisame oma TonyBeti ülevaatesse nii positiivseid kui ka negatiivseid külgi.

Kui olete selle ülevaate lugemise lõpetanud, saate aru, miks nii paljud inimesed seda saiti armastavad, ja saate otsustada, kas see on reklaami väärt. Kuid kõigepealt on siin mõned olulised üksikasjad saidi kohta.

MEIE AUS TONYBETI ÜLEVAADE

TonyBeti ajalugu ja teave ettevõtte kohta

Soovime seda TonyBet.com-i ülevaadet alustada veebisaidi tausta ja seda omanud ettevõtete uurimisega. Sait on algusest peale mitu korda omanikku vahetanud ja saidi taga oleva isiku teadmine on oluline osa teadmisest, kas saate seda usaldada. Niisiis, siin on lühike ülevaade sellest, kuidas TonyBet on viimase kahe aastakümne jooksul muutunud. Seega, kui olete mõelnud, miks tundub TonyBet nii sarnane vana Omnibeti saidiga, siis nüüd teate, et need on üks ja seesama. Samamoodi, kui soovite mängida online-pokkerit TonyBetis, olete pettunud, sest Betsson eemaldas selle võimaluse pärast ülevõtmist.

TonyBet ja selle eelkäija Omnibet on kahe aastakümne jooksul alates saidi loomisest läbi teinud mitmeid juhtimismuudatusi. Hea uudis on aga see, et kõik ettevõtted, kes said saiti aastate jooksul omanud ja haldanud, on olnud mainekad online-hasartmängufirmad.

Ainus vaidlus, mida võisime leida TonyBeti arvustustest, oli probleem Leedu spordimeeskondade sponsoreerimisega, kui hasartmängude reklaamid riigis keelustati. See ei ole probleem, mis mängijaid mõjutab, nii et me ei ole selle pärast liiga mures.

Vaatamata sellele, et TonyBet on mitme ühinemisega keerulise ajalooga, on ta säilitanud oma terviklikkuse ja positiivse maine hasartmängukogukonnas. Me ei saa seda öelda paljude online-hasartmängusaitide kohta, seega avaldab meile muljet, et TonyBet on oma mainet nii palju aastaid säilitanud.

MEIE AUS TONYBETI ÜLEVAADE

Kas TonyBet on täna seaduslik?

Nüüd, kui Betsson on saidi üle võtnud, liitub TonyBet fantastiliste online-hasartmängusaitide võrgustikuga, sealhulgas Casino Euro, Betsafe ja NordicBet. Seega, kui te ei tea, kas TonyBet on ohutu, on vastus kindlasti jah. Siin on mõned põhjused, miks me usume, et TonyBet on tänapäeval endiselt legitiimne.

Sait on säilitanud oma Eesti hasartmängulitsentsi, mis annab talle õiguse pakkuda online-hasartmänge kogu Euroopa Liidus, Kanadas ja teistes riikides. TonyBetil on ka Ühendkuningriigi hasartmängukomisjoni litsents, mis võimaldab tal tegutseda veel mitmes riigis.

Mõlema hasartmängulitsentsi säilitamiseks peab TonyBet järgima mitmeid reegleid, sealhulgas mängijate kaitsetavad, turvameetmed ja ausad hasartmängutavad. Gaming Laboratories International (GLI) on kolmanda osapoole testimisorganisatsioon, mis auditeerib mänge ja tõendab, et TonyBet on turvaline ja legitiimne hasartmängusait.

TonyBet ei loetle oma Tingimustes piirangutega riike. Selle asemel vastutab klient enne konto loomist selle eest, et võrguhasartmängud oleksid tema riigis seaduslikud. Siiski blokeerib sait juurdepääsu, kui proovite pääseda TonyBetile teatud riikidest, sealhulgas USA-st, Saksamaalt ja Austraaliast.

Mitme hasartmängulitsentsi säilitamine, juurdepääsu blokeerimine reguleerimata riikidest ja GLI sertifikaadi saamine on kõik toimingud, mis tõestavad, et TonyBet on legitiimne hasartmängusait. Kuid miski pole veenvam kui TonyBeti positiivsed klientide arvustused, mille leidsime mitmest online-hasartmängufoorumist.
On kümneid kliente, kes kiidavad TonyBet eeskujuliku spordiennustusplatvormi, kiirete väljamaksete, kasutajasõbraliku veebilehe ja vastutuleliku klienditeeninduse eest. Meile avaldas veelgi suuremat muljet, kui märkasime, et TonyBeti esindajad võtavad aega, et vastata igale kliendiarvustusele eraldi.

TonyBeti klienditeenindusega ühenduse võtmine

Kui tekib olukord, kus vajate abi või selgitusi, on TonyBeti klienditeenindusmeeskond teie käsutuses. Neil on küsimustele automaatselt vastavate robotite asemel elavad klienditeenindajad.

TonyBeti klienditeenindusega saate ühendust võtta e-posti või reaalajas vestluse kaudu. Meiliaadress on [email protected]. Reaalajas vestlus on saadaval, klõpsates mis tahes TonyBeti lehel vestlusikoonil. Samuti on olemas veebivorm, mis võimaldab teil saata TonyBetile sõnumi otse meiega ühenduse võtmise lehelt, kuid see ei erine palju e-posti valikust.
Testisime neid klienditeeninduse võimalusi oma TonyBeti ülevaate ajal. Meilivalik pakkus vastust 24 tunni jooksul, kuid saime otsevestlusega ühenduse luua kohe.

TonyBeti abil on lihtne valida, milline klienditeenindus teile kõige paremini sobib. Mõlemal juhul reageerib sait õigeaegselt ja aitab teil kõiki probleeme lahendada. Meie ainus kaebus on see, et me ei leidnud telefonitoe jaoks TonyBeti telefoninumbrit.

TonyBeti spordiennustuse ülevaade

TonyBeti/Omnibeti algusaegadel oli sait mõeldud ainult spordiennustuste tegemiseks. Sait hakkas pokkerit pakkuma alles 2013. aastal ja kasiinomängud lisati hiljem. Kuna spordiennustus on olnud saidi põhifunktsioon nii kaua, eeldame, et spordiennustus on tähelepanuväärne.

Õnneks ei valmistanud TonyBet pettumust. Tonybeti spordiennustuse ülevaatamise ajal oli saadaval üle 2100 panuse, sealhulgas 57 reaalajas panustamise võimalust. Loomulikult kõigub see arv erinevate spordialade mängugraafiku alusel, kuid meile meeldib, et saadaval on nii palju kihlveoturge.

Kõige populaarsemad spordialad leiate spordiennustuse avalehe ülaosast. Sait lisab isegi peamisse navigeerimismenüüsse otsetee suuremate spordisündmuste, näiteks olümpiamängude või maailmameistrivõistluste jaoks. Panustamiseks on palju spordialasid, sealhulgas need ainulaadsed võimalused.

TonyBet võimaldab teil sorteerida spordialade nimekirja tähestiku, geograafilise või populaarsuse järgi. Hindame seda, et need võimaldavad teil korraldada valikud teile kõige paremini sobival viisil. Need hõlmavad ka mitmesuguseid rahvusvahelisi spordialasid, sealhulgas sündmusi Venemaalt, Rootsist, Valgevenest, Brasiiliast, Pakistanist, Sri Lankalt ja Argentinast.

Veel üks asi, mida märkasime, on see, et e-spordiennustus on TonyBeti online-ennustusvõimaluste hulgas. Eraldi e-spordi kategooriat pole. Selle asemel leiate spordinimekirjast konkreetseid liigasid, sealhulgas Dota, League of Legends, StarCraft, Call of Duty ja Rainbow Six.
TonyBet pakub mõnes jurisdiktsioonis, näiteks TonyBet Ühendkuningriigis, hobuste võiduajamiste kihlvedude jaoks eraldi võidusõiduraamatut. Kuid me ei leidnud TonyBet Kanadas ühtegi hobuste võiduajamise võimalust. Kontrollige oma kohalikku saiti, et näha, kas hobuste võiduajamiste kihlveod on saadaval.

Meile avaldasid muljet ka fantastilised kihlveofunktsioonid, mille leidsime TonyBeti spordiennustuse ülevaate käigus, näiteks reaalajas panustamine ja varajased väljamaksed. Sait võimaldab teil ka mängida kuni kolmkümmend panust korraga ja saate sorteerida panustamisvalikuid selle järgi, kui kiiresti need algavad.

Siiski olime pettunud, kui saime teada, et TonyBet ei paku paremaid koefitsiente ega otseülekannet. Nende funktsioonide lisamine viiks selle spordiennustuse järgmisele tasemele. Õnneks on enamik panustajaid nõus, et kihlveoturgude mitmekesisus ja pidevalt konkurentsivõimelised koefitsiendid korvavad selle.

TonyBeti kasiino ülevaade

Kui külastate TonyBet.com-i, suunatakse teid automaatselt spordiennustusse, kuid teie lemmikkasiinomängud on vaid ühe kliki kaugusel. Kui jõuate kasiino avalehele, on teil lihtne leida slotikaid ja lauamänge kümnetelt parimatelt tarkvarapakkujatelt. Reaalajas diileri kasiinomängude leidmiseks võite klõpsata ka reaalajas kasiino nupul.

TonyBeti kasiinoülevaade avaldas meile muljet, sest sait on kaasaegne, hästi organiseeritud ja hõlpsasti kasutatav. Sellel on fantastiline liides, kuid mängude mitmekesisus muudab selle veelgi erakordsemaks. Siit leiate lisateavet TonyBet.com-i kasiinomängude tüüpide kohta.

Mänguautomaadid, boonusostud ning langemised ja võidud
TonyBeti Kanada online kasiinos domineerivad mänguautomaadid. Valikus on sadu mänguautomaate, sealhulgas klassikalised puuviljamasinad, kaubamärgiga mänguautomaadid ja mängud iga mänguautomaadi teemaga.

Kasiino avalehel on kategooriad, mis hõlbustavad teid kõige huvitavamate mängude leidmist. Soovi korral saate kõiki slotikaid ühes kohas vaadata, kuid see võib osutuda üle jõu käivaks. Selle asemel soovitame vaadata kategooriaid, nagu uued mängud, populaarsed mänguautomaadid, boonusostud ning kukkumised ja võidud.

Boonusostud on mängud, mis võimaldavad teil osta boonusfunktsiooni, nagu tasuline korduskeerutus või tasuta keerutusvoor, mida saate osta. Drops and Wins on pidev kampaania, mis pakub juhuslikke auhindu kindlate mängude kohta, aga ka edetabeliturniire.

MEIE AUS TONYBETI ÜLEVAADE

Kanadas asuva TonyBeti kasiino ülevaate käigus leidsime mänge parimatelt tarkvarapakkujatelt, nagu NetEnt, Pragmatic Play ja Yggdrasil. Sõltuvalt teie asukohast võite leida ka Microgamingu, Playtechi ja teiste tarkvarapakkujate mänge.

Lisaks nendele populaarsetele kaubamärkidele on TonyBetil mänge ka väiksematelt tarkvarapakkujatelt, nagu Leander, ELK ja Caleta. Mida rohkem erinevate pakkujate mänge uurite, seda rohkem leiate mänge, mis teile meeldivad. Siin on mõned meie lemmikautomaatide soovitused, et saaksite alustada.
Kuigi meile avaldas muljet TonyBeti slotimängude mitmekesisus, oli üks asi puudu. Me ei leidnud ühtegi progressiivset jackpoti, isegi kui otsisime NetEntilt konkreetseid tiitleid, nagu Mega Fortune.

On mõned mängud, mille pealkirjas on jackpot, näiteks Patricku jackpot, Jackpot Raiders ja Pirate Jackpots. Need mängud võivad pakkuda kõrgemaid auhindu kui mõned teised mängud, kuid need ei ole progressiivse jackpoti mängud, kuna need ei võta vastu kaastöid igalt mängijalt.

Kõige segasem osa on see, et TonyBetil on kasiino kodulehel jooksev jackpoti väljamaksete jälgija. Niisiis, kuidas saab sait väita, et on maksnud jackpottides rohkem kui 46 000 dollarit, kui nad ei paku ühtegi jackpotimängu?

Paljud jackpotid, mida meie TonyBeti ülevaate ajal nägime, olid alla 100 $. Meie arvates ei loeta 7,26 dollari suurust väljamakset jackpotiks. Seega peab jackpotide arv vastama mis tahes mängu võitude väljamaksetele.

Teine seletus võib olla see, et sait pakub mõnes jurisdiktsioonis jackpotimänge, kuid mitte Kanadas TonyBet. Mitmed teised arvustused TonyBeti kohta väidavad, et sait pakub progressiivseid jackpotte ja leidsime isegi selgituse selle kohta, kuidas progressiivsed jackpotid TonyBeti saidil töötavad.

Kuid me ei saa neid valikuid kontrollida, kuna me ei leidnud ülevaatuse ajal progressiivseid jackpotimänge. Lasime isegi oma meeskonna rahvusvahelistel liikmetel mitmes riigis, sealhulgas Ühendkuningriigis, Poolas ja Kanadas progressiivseid mänge kontrollida. Kahjuks ei leidnud keegi neist TonyBetist progressiivseid jackpotimänge.

Blackjack, rulett ja muud lauamängud

Lisaks sadadele slotimängudele on TonyBetis ka lai valik lauamänge. Saidil pole lauamängudele pühendatud konkreetset jaotist, seega on konkreetsete mängupealkirjade otsimine ainus viis nende leidmiseks.

Leidsime oma TonyBeti online kasiino ülevaate käigus üle 40 blackjacki variandi. Neil on mitu klassikalist blackjacki valikut erinevatelt tarkvarapakkujatelt, aga ka ainulaadseid valikuid, nagu 21 Burn, blackjack supreme ja red queen blackjack.

TonyBet pakub ka 25 erinevat ruletivalikut, sealhulgas Euroopa, Prantsuse ja Ameerika ruletti. Need variandid on peaaegu samad, kuid saate võrrelda erinevate tarkvarapakkujate erinevaid mänge, et näha, millised neist teile kõige rohkem meeldivad. Näiteks Fugasol on neoonruletimäng, mida võiksite kaaluda, kui soovite midagi muud kuivatada.

Ainus probleem pealkirja järgi blackjacki mängude otsimisel on see, et tulemusi saate ainult siis, kui pealkirjas on blackjack. Näiteks pontoon on blackjacki variant. TonyBetil on kolm pontoonmängu, kuid ükski neist ei olnud blackjacki otsimisel otsingutulemustes.

Teine näide on baccarat. Kui otsisime baccarat, oli 21 erinevat baccarat valikut, kuid need tulemused ei sisaldanud kahte saadaolevat punto banco varianti. Seega, kui otsite TonyBetis konkreetset lauamängu, soovitame olla konkreetne ja proovida mõnda erinevat märksõna.
Meile meeldiks, kui TonyBet teeks teie lemmiklauamängude leidmise lihtsamaks, luues oma saidile lauamängude kategooria. Kuid me hindame seda, et nad hoiavad reaalajas diilerite mänge digitaalsetest lauamängudest eraldi.

Seega, kui otsite blackjacki kasiino kodulehelt, leiate sealt ainult digitaalseid valikuid. Kui soovite mängida live-diileri blackjacki, ruletti või muid reaalajas diilerimänge, peate külastama live-kasiino vahekaarti.

MEIE AUS TONYBETI ÜLEVAADE

TonyBeti reaalajas kasiinomängud

TonyBetis saate mängida kümneid live-kasiinomänge, sealhulgas blackjacki, ruletti, baccarat, lauapokkerit ja mängusaateid. Kahjuks sõltub saadaolevate mängude täpne kombinatsioon teie riigist.

Pragmatic Play on peamine live-kasiinomängude pakkuja Kanadas TonyBetis. Kui sisenete saidile Ühendkuningriigist või teistest Euroopa riikidest, võite leida ka Evolution Gaming mänge. TonyBetil on ka mõned live-mängud firmadelt Authentic Gaming, Swinnt ja Lucky Streak.

Kõik need pakkujad voogesitavad inimdiilerite otsevideoid, et saaksite mängida oma lemmikmänge. Nad kõik pakuvad blackjacki, ruleti ja baccarat mänge. Enamikul neist on ka lauapokker ja teatud tüüpi mängushow või rattamäng, kuid valikuvõimalused on pakkujati erinevad. Siin on mõned reaalajas diilerimängud, mida soovitame erinevatelt pakkujatelt.

Üks omadusi, mis meie TonyBeti online kasiino ülevaate ajal silma jäi, oli live-kasiinomängude langemiste ja võitude kategooria. Need mängud võimaldavad võita juhuslikke auhindu ja võistelda edetabeliturniiridel lihtsalt kvalifitseeruvaid mänge mängides.

TOP NÕUANNE Mängud, mis kvalifitseeruvad kukkumiste ja võitude saamiseks, muutuvad iga paari nädala tagant, nii et soovite sageli tagasi vaadata.
Meile avaldas muljet, et TonyBet pakub oma reaalajas kasiinomängudes kukkumisi ja võite, sest enamik kasiinosid ei hõlma lauamänge ja eriti reaalajas mänge kõigist oma pakkumistest.

Üldiselt jäime TonyBeti live-kasiinomängudega rahule, sest sait pakub fantastilist valikut mänge, põnevaid kukkumiste ja võitude turniire ning hästi organiseeritud liidest, mis teeb lemmikmängude leidmise lihtsaks.

Videopokker, bingo, keno ja muud erimängud

Pärast TonyBeti sadade slotikate, lauamängude ja reaalajas edasimüüjate valikute uurimist võite arvata, et olete seda kõike juba näinud. Kuid TonyBetil on videopokkeri ja erimängude näol pakkuda veelgi enamat.

Leidsime TonyBeti kasiino ülevaate käigus 27 bingomängu, 8 keno valikut ja 25 digitaalset kraapekaarti. Samuti oli saadaval kümneid videopokkeri valikuid, sealhulgas jacks or better, deuces wild, boonuspokker ja üle-ameerikalik pokker. Siin on mõned meie lemmikud.

Spetsiaalsete mängude ja videopokkeri masinate leidmiseks pole aga lihtsat viisi. TonyBet ei eralda neid mänge. Niisiis, ainus viis nende leidmiseks on otsida pealkirja järgi, kuid peate olema konkreetne.

Kui otsite videopokkerit, kuvatakse ainult üks mäng, kuid konkreetse mängu (nt jokkeripokker) otsimisel leiate mitu valikut. Meile avaldas erilist muljet see, et leidsime TonyBetist nii palju mitme käega videopokkeri võimalusi.

Teine viis seda tüüpi mängude leidmiseks TonyBetist on erinevate tarkvarapakkujate mängude uurimine. Näiteks Habanero on suurepärane valik videopokkeri valikute jaoks, Hacksaw Gamingul on kümneid kraapekaarte ja Caleta pakub mitmeid bingovõimalusi.

Hea uudis on see, et TonyBetis ei ole puudust videopokkerist ja erimängudest. Siiski peate võib-olla oma lemmikvalikute leidmiseks natuke tööd tegema. Meile meeldiks, kui sait muudaks neid mänge tulevikus hõlpsamini leitavaks.

Mugav pangandus TonyBetis

TonyBeti eesmärk on pakkuda oma klientidele valikuvõimalusi, nagu näete laiaulatuslikest spordiennustusvõimalustest ja kasiinomängudest. Nende pakutavad arvukad pangandusmeetodid on veel üks näide sellest, kuidas TonyBet võimaldab klientidel valida endale sobivaima, ning nad ei võta kunagi tehingutasusid.

Üks viis, kuidas TonyBet muudab panganduse oma klientidele lihtsaks, on asukohapõhiste pangandusmeetodite pakkumine. Näiteks Interac, Instadebit ja iDebit on kõik pangaülekandeteenused, mis on Kanadas TonyBetis saadaval. Need valikud ei pruugi kõigis riikides saadaval olla, kuid muudavad Kanada klientide jaoks selle palju lihtsamaks.

Peate kontrollima TonyBeti kassalehte, et teada saada, millised pangameetodid on teie piirkonnas saadaval, kuid siin on teavet valikute kohta, mis olid saadaval meie TonyBeti ülevaate ajal.

MEIE AUS TONYBETI ÜLEVAADE

Üks asi, mida peate TonyBeti väljamaksete kohta teadma, on see, et saidil on suletud ahela poliitika, mis sunnib teid sisse- ja väljamaksete tegemiseks kasutama samu pangameetodeid. Nad peavad seda poliitikat jõustama rahapesuvastaste seaduste tõttu.

Kui sissemakse tegemisel kasutatud pangameetod ei ole väljamaksete tegemiseks saadaval, saate valida mõne muu valiku. Võite valida ka mõne muu pangameetodi, kui võtate välja esialgse sissemakse summast suurema summa, kuid peate väljamakse osadeks jagama.

Näiteks kui deponeerite oma Visa krediitkaardile 100 dollarit ja teie kontol on pärast mõne mängu mängimist 250 dollarit. Esimene väljamakse peab olema 100 dollarit ja see peab teie Visale tagasi minema. Ülejäänud 150 dollari teiseks väljavõtmiseks võite kasutada krüptovaluutat või e-rahakotti, kui te ei tee väljamaksete vahepeal ühtegi sissemakset.
Pangandusmeetodite lai valik, kiired väljamakseajad ja tasuta tehingud muudavad panganduse TonyBetis lihtsaks protsessiks. Interneti-hasartmängudega seotud finantstehingud ei lähe sellest palju paremaks.

TonyBeti mobiilirakendus

Tänu TonyBeti mobiilirakendusele saate oma lemmikhasartmängusaidi endaga kaasa võtta. On mitmeid võimalusi, mis võimaldavad nautida kõike, mida sait pakub mis tahes mobiilseadmest.

Kui olete iPhone'i kasutaja, saate rakenduse otse App Store'ist alla laadida. Otsingutulemused võivad olenevalt teie asukohast siiski erineda, nii et kui te seda App Store'ist ei leia, külastage oma Safari brauserist veebilehte TonyBet.com. Seal on link, mis viib teid rakendusse.

Androidi kasutajad saavad nautida ka TonyBeti rakendust. Androidi apk-faili saate alla laadida, külastades saiti mis tahes mobiilse Interneti-brauseris. Androidi rakendus töötab ka enamikus Blackberry ja Windowsi seadmetes.

Teine võimalus on külastada TonyBeti mobiilihasartmängude saiti. See töötab kõigis seadmetes, kui teil on juurdepääs Internetile. Mobiilisait on sama, mis lauaarvuti sait, välja arvatud mõned väikesed muudatused, mis muudavad selle väiksemal ekraanil paremini toimima. Näiteks spordiennustuse menüü ilmub avakuva ülaossa. Kui soovite pääseda saidi kasiinoosale, peate esmalt külastama saidi menüüd.

Kuidas rakendus võrrelda töölaua saidiga?

Testisime TonyBeti rakenduse ülevaatamise ajal mitmeid mänge ja panuseid. Nad kõik töötasid nii, nagu nad pidid, ja neil oli fantastiline graafika. Enamik meie proovitud kasiinomänge töötas horisontaal- ja vertikaalrežiimis, kuid teatud tarkvarapakkujate mängud võivad töötada ainult ühes vormingus.

Mänge testides märkasime, et mõne mängu laadimine mobiilisaidil võttis kauem aega. Kui laadimisaeg on aeglasem, on hea mõte kontrollida oma wifi-ühendust või mobiilset andmesidevõrku, sest kehvad võrguühendused võivad põhjustada viivitusi.
Ainus erinevus spordiennustuse puhul on see, et ennustussedelil tuleb klõpsata ekraani allservas, selle asemel, et see küljel oleks. Rakenduses, mobiilisaidil ja lauaarvutisaidil olid saadaval kõik samad panustamisvalikud ja -funktsioonid.

Ükskõik, kas soovite alla laadida seadmespetsiifilist rakendust või lihtsalt külastada mobiilisaiti, on TonyBetil palju fantastilisi mobiilihasartmängude võimalusi, mis sobivad kõigile hästi.

MEIE AUS TONYBETI ÜLEVAADE

Nõudke TonyBeti spordi- ja kasiinoboonuseid

TonyBetil on mõned boonuspakkumised nii spordiennustajatele kui ka kasiinomängijatele. Sõltuvalt eelistatavast hasartmängutüübist saate valida teile kõige paremini sobivad boonused. Kuid meie TonyBeti boonuste ülevaatamise käigus märkasime, et kasiinomängijatel on rohkem valikuvõimalusi. Siin on ülevaade iga kategooria boonusvõimalustest.

Spordi tervitusboonus

Kui soovite kasutada oma esimest TonyBeti sissemakset spordiennustuste tegemiseks, soovite saada sporditervitusboonuse. See pakub 100% sissemakse vastet kuni 150 dollarini, kuid see kehtib ainult teie esimesel sissemaksel. Siin on mõned selle konkreetse pakkumise nõuded ja tingimused.

Kvalifitseerumiseks peab teie esimene sissemakse olema $15 või rohkem. Krüptovaluuta hoiused ei kvalifitseeru selle kampaania jaoks.
Pärast pakkumise vastuvõtmist peate tegema ühe või mitu panust, mille koguseisund on 5x teie sissemakse summa. Üksikpanuste koefitsient peab olema vähemalt 1,5 ja mitmikpanuste kumulatiivne koefitsient peab olema 1,7 või suurem.
Kui teete samale sündmusele mitu panust, läheb arvesse ainult esimene panus iga sündmuse kohta.
Panused ei lähe arvesse, kui need tagastatakse, tühistatakse või rahastatakse välja.
Võimalik, et peate 5-kordse sissemakse nõude täitmiseks tegema täiendavaid sissemakseid.
Kui kvalifitseeruvad panused on lahendatud, saate tasuta panuse krediiti, mis on võrdne teie sissemakse summaga. Seda saab kasutada mitmikpanuse tegemiseks vähemalt kolme valiku ja mis tahes koefitsiendiga.
See boonus aegub neljateistkümne päeva pärast. Peate täitma panustamisnõuded ja taotlema oma tasuta panuse enne neljateistkümne päeva möödumist.

Need on vaid mõned selle boonuspakkumise kõige olulisemad tingimused ja need võivad muutuda. Seetõttu on alati ülioluline tingimustega tutvumine enne boonuste vastuvõtmist.

Pärast spordi tervitusboonuse taotlemist on ainult üks muu spordikampaania. See on ennustamisvõistlus, kus kümne sündmuse tulemuse õigesti ennustamisel võite võita kuni 1500 dollarit.

Olime pettunud, et me ei leidnud TonyBeti online-spordiennustuse ülevaate ajal rohkem boonuseid. Arvestades, et spordiennustused on saidi põhifunktsioon, ootasime rohkem boonusvõimalusi. Kuid spordi tervitusboonus on suurepärane võimalus tasuta panuseid teenida.

TonyBeti kasiino tervitusboonused

Kasiinomängijatel on vedanud, sest TonyBetis on kaks kasiino tervitusboonust. Saate ühe boonuse oma esimesel sissemaksel ja teise boonuse, kui teete oma teise sissemakse. Siin on ülevaade kõigist nendest pakkumistest.
Kui olete mõlemad tervitusboonused kätte saanud, võivad kasiinomängijad kvalifitseeruda ka reedesele taaslaadimisboonusele. See pakub 50% sissemakse mängu kuni $150 ja 50 tasuta keerutust mängus Big Bass Bonanza koodiga RELOAD. Boonused ei ole saadaval ühegi krüptovaluuta sissemakse puhul.

Kõigile kasiino sissemakseboonustele kehtib 40-kordne läbimängimisnõue. Lugesime palju TonyBeti arvustusi, mis kurdavad suure ümbermineku üle, kuid pidage meeles, et see kehtib ainult boonuse summa kohta. Seega, kui saate 100-dollarise boonuse, on edasiminek ainult 4000 dollarit, olenemata sissemakse summast. Kerimisnõue kehtib ka võitude kohta, mille teenite tasuta keerutuste ajal.
Tingimuste lehel loetletakse mängud, mis ei kvalifitseeru, kuid seni, kuni jääte kinni üldistele slotikatele, peaks teil olema kõik korras. Maksimaalne panus on 10 dollarit ühe keerutuse kohta, kuni olete täitnud ümbermängimise nõude.

Kasiinomängijatel on ka võimalus osaleda Battle for Treasures slotivõistlusel. Tegemist on edetabeliturniiriga, mis pakub kuni €500 ja 500 tasuta keerutust päevaauhindadena. Teenite ühe edetabelipunkti iga TonyBeti slotimängus panustatud dollari eest.

TonyBeti boonuste ülevaatamise ajal avaldasid meile muljet kasiino kampaaniad. Need boonused pakuvad heldeid preemiaid ning neil on mõistlikud tingimused.

Valige oma TonyBeti VIP programm

TonyBet võimaldab teil valida oma VIP-programmi samamoodi nagu boonuseid. On kaks eraldi VIP-programmi, millest üks on mõeldud spordiennustajatele ja teine kasiinomängijatele. Õnneks sisestatakse teid automaatselt mõlemasse programmi ja teenite punkte tehtud spordi- või kasiinopanuste põhjal.

Saate lunastada oma comp-punkte hinnaga 1,5 dollarit iga 100 punkti eest kummaski programmis. Kuid te ei saa oma punktide saldosid kombineerida, seega on teil vaja vähemalt 100 punkti ühes või teises punktis.

Kompensatsioonipunktide vahetuskurss on nende programmide ainus sarnasus. Siit leiate lisateavet mõlema TonyBeti VIP programmi kohta.

TonyBeti spordi VIP programm

Spordiennustajad saavad spordi VIP-programmis teenida kuni 8000 dollarit kuus. Kui panuste minimaalne kogukoefitsient on 1,3, teenite iga spordiennustuse 3 dollari eest ühe comp-punkti.

Spordiprogrammil on ainult kuus taset ja te teenite punkte üsna kiiresti, sest iga punkti teenimiseks peate kulutama ainult 3 dollarit. Kuid kõik teie punktid lähtestatakse iga kuu. Siin on ülevaade spordi VIP-programmi tasemetest.

MEIE AUS TONYBETI ÜLEVAADE

Teie comp-punktid kantakse automaatselt teie boonussaldole. Kui need on olemas, saate teisendada boonuspunktid tasuta panusteks, mida saate kasutada mis tahes spordipanuste tegemisel. Need tasuta panused kehtivad ainult viis päeva, seega soovitame mitte konverteerida oma boonuspunkte enne, kui olete kindlad panused, mida soovite teha.

Olime pettunud, kui saime teada, et teie VIP-tase lähtestatakse iga kuu, kuid te ei kaota teenitud punkte.
Kuna punktid kantakse teie boonussaldole, võite jätta need sinna kogunema mitmeks kuuks.

Nii saate oodata, kuni teil on lunastamiseks piisavalt punkte, ja te ei kaota oma taseme lähtestamisel eeliseid. Seega on TonyBeti spordi-VIP programm tõesti üsna helde ja hõlpsasti kasutatav. Arvame, et see on üks põhjusi, miks TonyBeti positiivseid hinnanguid on nii palju.

Kasiino VIP-id TonyBetis

Vastupidiselt spordi VIP-programmile võimaldab TonyBet kasiino VIP-programm koguda punkte kumulatiivselt ja säilitada oma VIP-staatust aja jooksul. Teenite ühe punkti iga kasiinos tehtud 20 dollari eest.

Lauamängud, reaalajas diilerimängud ja boonusostumängud ei lähe boonuse läbimängimise nõuete hulka. See hõlmab VIP-auhindade läbimängimisnõuet. Neid mänge mängides saate siiski teenida kompensatsioonipunkte.

Iga kasiino VIP-programmi mängija saab teenida tasuta žetoone lauamängude, tasuta keerutuste, mängude eelvaate, turniiride, prioriteetse klienditoe ja muude eksklusiivsete pakkumiste eest. Need pakkumised suurenevad programmi taseme tõustes.
On fantastiline, et TonyBet pakub oma kõige pühendunumatele klientidele kuni 150 000 dollari suurust preemiat. Kuid selle programmi ridadesse tõusmine võtab veidi aega, sest teenite iga panustatud 20 dollari eest ainult ühe punkti.

Enne rahaliste preemiate teenimist peate jõudma seitsmele tasemele ja seitsmele tasemele jõudmiseks vajate 600 punkti. See tähendab, et enne rahaliste preemiate teenimist peate panustama 12 000 dollariga. Muidugi saate oma comps-punkte igal ajal lunastada, kui teil on lunastada vähemalt 100 punkti.
See preemiaprogramm sarnaneb enamiku veebikasiinode VIP-programmidega. Meile avaldaks rohkem muljet, kui see pakuks väiksemate panuste eest lisapunkte, näiteks ühe punkti iga 10 dollari eest. See muudaks väärtuslike preemiate teenimise lihtsamaks. Kuid hindame, et see programm võimaldab teil oma taset kogu konto kasutusaja jooksul säilitada.

TonyBetiga alustamine

Nüüd, kui olete meie TonyBeti arvustust lugenud, ei jõua te tõenäoliselt alustada. Hea uudis on see, et te ei pea seda tegema! Võite kohe alustada ja saate järgmise viie minuti jooksul nautida kõike, mida TonyBet pakub.

Kõik, mida pead tegema, on klõpsata alloleval lingil, et käivitada TonyBet.com. Seejärel klõpsake nuppu Registreeru ja sisestage konto loomiseks oma demograafiline teave. Kui teie konto on loodud, saate oma esimese sissemakse tegemiseks sisse logida ja klõpsata sissemakse nuppu.

Pidage meeles, et teie valitud pangameetodit kasutatakse nii sisse- kui ka väljamaksete tegemiseks, seega valige oma pangameetod seda silmas pidades. Seejärel klõpsake valitud pangameetodil ja järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid. Ärge unustage valida rippmenüüst oma tervitusboonust. Hasartmänge saate alustada kohe, kui teie sissemakse ja boonus on teie kontole lisatud.